PITY 2016 NG SETUP6

LISTA NAJLEPSZYCH PROGRAMÓW DO ROZLICZANIA PIT 37, PIT 36, PIT 38, PIT 39, PIT 28, PIT 36 I PIT 11.

PITY 2016 Taxmachine

Rozmiar: 15,8MB Wersja: 1.1 Data ostatniej aktualizacji: 03.01.2017 Liczba pobrań: 855 Ciekawy program kompatybilny z e-deklaracjami Ministerstwa Finansów gov.pl, udowodni Ci, że rozliczenie będzie proste i przyjemne. PIT 2016 Taxmachine to z pewnością dobry program PIT.

PIT 2016 NG Setup to instalator programu do rozliczeń pitów Neonet. Po jego uruchomieniu zainstalujesz najnowsza wersję programu.

Nawet podatnicy, którzy po raz pierwszy w życiu chcą rozliczyć się samodzielnie z Urzędem Skarbowym bez problemu poradzą sobie z tym wyzwaniem. Cały proces trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy tylko pobrać program ze strony internetowej, ikona programu automatycznie utworzy się na pulpicie komputera. Następnie zezwalamy na instalację, która kończy się automatycznym uruchomieniem programu. Na tym etapie możemy zdecydować czy chcemy wypełnić deklarację roczną przy użyciu kreatora, czy też nie.

 

Mniej zaawansowani podatnicy wybierają opcję pity ng Nowy Pit z pomocą Kreatora PITy NG”. Korzystając z tego programu nie potrzebna jest żadna wiedza specjalistyczna, wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami jakich udziela kreator. Pytania są bardzo proste i bez problemu każdy podatnik potrafi na nie odpowiedzieć. Intuicyjność tego programu jest zachwalana szczególnie wśród podatników którym kiedyś fakt wypełnienia deklaracji rocznej spędzał sen z powiek. Oprócz pytań, na górze formularza wyświetlają się wyjaśnienia do pytań, które w danym kroku zadaje kreator, tak więc w razie wątpliwości wystarczy tylko przeczytać napisane prostym językiem podpowiedzi. Jest to dodatkowy atut tego programu, gdyż unika się w nim języka stricte podatkowego, dzięki czemu jest zrozumiały dla szerokiego grona odbiorców, a nie tylko dla osób, które zajmują się tym na co dzień. Dodatkowym atutem jest to, że zawsze możemy cofnąć się do poprzedniego kroku, jeśli stwierdzimy że popełniliśmy błąd. Kiedy odpowiemy na wszystkie pytania kreatora, a tym samym wprowadzimy wszystkie niezbędne dane należy kliknąć utwórz zeznanie. Gotowy do wysłania pit pojawia się zapisany na pulpicie. Na koniec wysyłamy przez Internet Pita do US i po problemie.

 

pit ng pobierz

 

 

 

 

Inne darmowe programy:

 

 

POBIERZ << POWRÓT DO LISTY