PITy 2016 Taxmachine

LISTA NAJLEPSZYCH PROGRAMÓW DO ROZLICZANIA PIT 37, PIT 36, PIT 38, PIT 39, PIT 28, PIT 36 I PIT 11.

PITy 2017 Taxmachine cieszy się uznaniem przeszło ośmiu milionów użytkowników.

          Nic dziwnego – program ten jest wprost stworzony do sporządzania rocznych zeznań podatkowych. Czym cechuje się ta aplikacja? Jest niewątpliwie prosta i intuicyjna w obsłudze. Nawet niedoświadczony użytkownik komputera bez problemu poradzi sobie z wypełnieniem PITów. PITy 2017 zawiera specjalny moduł PIT Asystent – zwany również kreatorem zeznania podatkowego. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym podatnikiem, czy też doświadczonym księgowym – program szybko i sprawnie pomoże Ci sporządzić PITa w niespełna pięć minut. Co więcej, aplikacja ta umożliwia natychmiastową wysyłkę, wypełnionego wcześniej zeznania podatkowego, drogą elektroniczną do urzędu, jakiemu podlegasz. Wszystko to dzięki wbudowanemu mechanizmowi połączenia z systemem e-Deklaracji stworzonym przez Ministerstwo Finansów.
          Program ten cechuje się świetnymi parametrami technicznymi. PITy 2017 program jest szybki oraz intuicyjny, a dodatkowo jego instalka nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Ściągnięcie go potrwa dosłownie kilka sekund. Aplikacja ta świetnie sprawdzi się zarówno w biurze jak i w domu. 
Program obsługuje wszystkie deklaracje podatkowe, w tym: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-39, PIT-28 oraz załączniki. Dodatkowymi funkcjami PIT PROJEKT są opcja zapisu wypełnionej bądź częściowo uzupełnionej deklaracji PIT, możliwość przekazania 1 % podatku, moduł wydruku, baza danych podatników, opcja eksportu deklaracji do PDF, kalkulatory, narzędzia i symulatory, mechanizm kopii zapasowej etc.
          Program PITy 2017 posiada niewielkie wymagania sprzętowe. Do jego obsługi niezbędna jest przeglądarka stron Internetowych, połączenie z Internetem, .NET Framework 2.0 lub wyższe, FlashPlayer oraz przeglądarka dokumentów PDF.
          Dodatkowo program posiada również wersję on-line. Opcja ta nie wymaga od nas procesu instalacji aplikacji. Dzięki szyfrowanemu połączeniu SSL transmisja danych jest całkowicie bezpieczna, tajna i poufna.

      

pit format pobierz

 

 

 

 

Inne darmowe programy:

 

 

POBIERZ << POWRÓT DO LISTY